Przelicznik kW na KM - rozmiary.com.pl

kw-na-km

Kalkulator kW na KM

Informacje podane w dowodzie samochodowym dotyczące mocy silnika wyrażone są w kilowatach. Natomiast większość z nas stosuje moce wyrażane w koniach mechanicznych. Tylko to liczy się dla miłośników motoryzacji jako pierwsze informacja o silniku. Niestety nie każdy potrafi na szybko przeliczyć w pamięci ile kilowat ma koni mechanicznych.

Zatem, aby przyspieszyć ten proces możecie skorzystać z super szybkiego i profesjonalnego przelicznika kW na KM w portalu rozmiary.com.pl. Ponadto będziecie mieli tam możliwość szczegółowego zapoznania się z informacjami dotyczacymi kilowatów i koni mechanicznych.

Czym jest koń mechaniczny, jak używać kalkulatora KM czy może inne - jak przeliczyć w drugą stronę KM na kW? To wszystko i wiele więcej dowiedzie się właśnie na stronie rozmiary.com.pl, która powstała, aby udostępniać użytkownikom w szybki i łatwy sposób najpotrzebniejsze przeliczniki.

Przykładowo jedziesz do zachodnich sąsiadów (Niemcy) i widzisz tam 110PS. Czy wiesz co to dla Ciebie oznacza? Na szybko podpowiemy, że PS to od niemieckiego Pferdestärke, czyli konie mechaniczne :). Właśnie! Więcej takich ciekawostek znajdziesz w portalu rozmiary.com.pl!

Źródło: rozmiary.com.pl / data: 30.09.2019